211 Yıllık Yatırım Şirketi Ethereum’a (ETH) Bitcoin’den (BTC) Daha Fazla Yatırım Yaptı!

211 Yıllık Yatırım Şirketi Ethereum’a (ETH) Bitcoin’den (BTC) Daha Fazla Yatırım Yaptı!

Bitcoin
Nisan 16, 2021 tarafından kointas
8
Bitcoin ve kripto paralar daha geniş kitlelerce benimsenmeye devam ediyor. Bu benimseme arttıkça daha fazla kurumsal yatırımcı oyuna dahil oluyor. Kurumsal yatırımcıların ağırlıklı olarak Bitcoin ile ilgilendiklerini ve ona yatırım yapmayı tercih ettiklerini biliyoruz. Ancak Ethereum’un son günlerdeki performansı ve en büyük altcoin olması kurumsal yatırımcıların da ilgisini çekmiş durumda. Son olarak Chicago merkezli 211
Bitcoin-BTC-ve-Ethereum-ETH-Icin-Firsat-Aciklamasi-Bunu-Kacirmayin.jpeg

Bitcoin ve kripto paralar daha geniş kitlelerce benimsenmeye devam ediyor. Bu benimseme arttıkça daha fazla kurumsal yatırımcı oyuna dahil oluyor.

Kurumsal yatırımcıların ağırlıklı olarak Bitcoin ile ilgilendiklerini ve ona yatırım yapmayı tercih ettiklerini biliyoruz. Ancak Ethereum’un son günlerdeki performansı ve en büyük altcoin olması kurumsal yatırımcıların da ilgisini çekmiş durumda.

Son olarak Chicago merkezli 211 yıllık finans şirketi Rothschild Investment Corporation, Grayscale aracılığıyla Ethereum yatırımı yaptı.

265.302 adet Ethereum fonu alan şirket yaklaşık 4.75 milyon dolar yatırım yapmış oldu. Şirketin hali hazırda 1.92 milyon dolarlık Bitcoin sahibi olduğunu ve bunları da yakın bir tarihte aldığı biliniyor. Ethereum’a Bitcoin’den daha fazla değer veren şirket onun daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

211 yıldır faaliyet gösteren şirket küresel finans, emlak ve madencilik gibi alanlarda faaliyet gösteren gizemli Rothschild ailesinin bir parçası. Rothschild ailesinin 19. yüzyıldan günümüze dünyanın en büyük özel servetine sahip aileler arasında olduğunu düşünülüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment